Asta; een prachtige, stoere, vriendelijke en goed opgevoede knul van 7 jaar jong. En deze knapperd is op zoek naar lieve mensen waar hij weer thuis mag komen. Asta is bij ons in de opvang gekomen omdat zijn baasje geen tijd meer voor hem had. Door scheiding kwam Asta’s baasje alleen voor de zorg van hem te staan en kon hem gewoon niet meer geven wat hij nodig had. Voorheen had Asta altijd de gezelligheid van het gezin, maar nu was hij alleen met zijn baas en die werkt hele dagen. En op zich vond Asta dat prima hoor, hij kan goed alleen blijven, maar dit is niet het leven dat Asta nodig heeft. En daarom is hij bij ons gekomen, zodat hij weer lieve mensen kan vinden die heel actief zijn en veel met hem gaan ondernemen. Asta vindt het heerlijk om lange wandelingen te maken, luistert uitstekend, rent graag mee naast de fiets en doet dat ook keurig. Hij speelt graag met andere honden, maar vindt een Kong ook geweldig leuk en wil heel graag dingen voor je doen. Asta is sociaal met andere honden en heeft ook samengewoond met een teef en dat ging uitstekend. Hij kan ook prima opschieten met katten en vindt het geen probleem dat zij ook in zijn nieuwe huis wonen. Asta is gewend aan kinderen in huis, is wel wat lomp, maar is heel vriendelijk voor ze. Wij denken dat een gezin met wat oudere kinderen prima bij hem zal passen. Asta is op zoek naar lieve mensen die hem een heerlijk leven kunnen bieden, met veel beweging en activiteiten, met aandacht en liefde en een plekje wat hij weer thuis mag gaan noemen. Dan krijgt u deze leuke en vrolijke enthousiasteling in huis, die zijn best zal gaan doen en trouw zal zijn. U bent natuurlijk van harte welkom om Asta in levende lijve te komen ontmoeten. Dan stelt hij zichzelf graag aan u voor!